O nas

O nas

Firma Eko-Moto Sp. z o. o. istnieje na rynku polskim od 2000 roku. W tym czasie zdobyła silną pozycję jako dostawca systemów specjalistycznych dla pojazdów użytkowych, cywilnych oraz o przeznaczeniu militarnym.

 

Wysoką jakość i najwyższe standardy gwarantują posiadane przez naszą firmę certyfikaty. Posiadamy certyfikat ISO 9001-2015  zgodny z Wewnętrznym Systemem Kontroli WSK. W roku 2006 otrzymaliśmy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Krajowej – NCAGE: 1306H

 

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elektronicznych systemów kontrolno-pomiarowych i rejestrujących w pojazdach użytkowych, samochodach ciężarowych, naczepach i autobusach, a także w działalności handlowej w zakresie komponentów i specjalistycznych systemów dla pojazdów i aplikacji stacjonarnych.

 

Usługi i produkty naszej firmy charakteryzuje najwyższa światowa klasa i jakość. Aby to osiągnąć, współpracujemy z takimi firmami jak Westermann, Intav, Set, Calix - liderami w swoich branżach.

 

Eko-Moto współpracuje z producentami autobusów i pojazdów specjalnych w Polsce i na terenie Europy oraz prowadzi działalność techniczno-handlową poprzez swoich dealerów.

 

Certyfikaty