...

Ogrzewacze do pojazdów

Jest to system służący do ogrzewania silnika i wnętrza samochodu, który w danym momencie nie jest używany i wystawiony jest na działanie niskich temperatur oraz opadów atmosferycznych.

Silniki samochodów stojących na mrozie, szczególnie te Diesla, dość często sprawiają problemy podczas rozruchu, a niejednokrotnie przy bardzo niskich temperaturach w ogóle nie dają się odpalić. Postojowe, elektryczne ogrzewanie silnika DEFA podgrzeje silnik do temperatury ok +30°C. Dzięki temu silnik uruchamiany jest w warunkach podobnych do tych panujących przeciętnie latem. Nie jest on gorący, rozgrzany do temperatury roboczej, ale wystarczająco ciepły, aby nie sprawiał problemów.

Oprócz ogrzewania silnika dostępne jest również ogrzewanie wnętrza pojazdu. Dzięki temu samochód jest wystarczająco rozgrzany, aby roztopił się śnieg i lód zalegające na karoserii i szybach. Ogrzewacz montowany jest w takim miejscu, aby był możliwy swobodny wlot i wylot powietrza. To zazwyczaj prawa strona w miejscu pasażera, gdzie znajduje się najwięcej miejsca i nie ma znaczenia, czy urządzenie montowane jest w pionie czy poziomie.

Ogrzewacze do pojazdów

Szperacz halogenowy LED Omnilux 12V

Marka Omnilux należy do Niemieckiej grupy Steinigke Showtechnik Gmbh, jednego z największych producentów oświetlenia, nagłośnienia, instrumentów muzycznych i technologii sceny. Założycielem firmy jest Berndt Steinigke który od 1979 r do dnia dzisiejszego pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego. Ciekawostką jest że pierwszym pracownikiem firmy był Mathias Shwab obecnie pełniący równorzędną funkcję.

W skład grupy wchodzą takie marki jak: Alutruss, Dimavery, Eurolite, Europalms, Futurelight, Omnitronic i PSSO.

Żarówki Omnilux – do zastosowań profesjonalnych

Omnilux to firma która oferuje szeroki wachlarz źródeł światła dla zastosowań domowych i scenicznych. Asortyment obejmuje żarówki halogenoweżarówki wyładowczeżarówki UV, a także żarówki LED. Ze względu na wysoką jakość i stosunkowo niską cenę, żarówki Omnilux cieszą się dużą popularnością na polskim rynku.

Dane techniczne

Ilość diód LEd6
Zakre pracy w poziomie360°
Zakres pracy w pionie110°
Waga1,4 kg
 

Firma Eko-Moto Sp. z o. o. istnieje na rynku polskim od 2000 roku. W tym czasie zdobyła silną pozycję jako dostawca systemów specjalistycznych dla pojazdów użytkowych, cywilnych oraz o przeznaczeniu militarnym.

Wysoką jakość i najwyższe standardy gwarantują posiadane przez naszą firmę certyfikaty. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 zgodny z Wewnętrznym Systemem Kontroli WSK. W roku 2006 otrzymaliśmy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Krajowej – NCAGE: 1306H

Ważne jest, aby w pełni naładować akumulator tak często, jak to możliwe, pomoże to uniknąć utleniania akumulatora, wydłuży jego trwałość i zapewni gotowość pojazdu do użycia. Calix posiada szeroką gamę nowoczesnych i łatwych w instalacji ładowarek dla wszystkich pojazdów osobowych zarówno na 12 V, jak i na 24 V- dla pojazdów o większym zapotrzebowaniu mocy.

Używamy plików cookies,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.