Monitoring TurboHD

Wprowadzenie technologii TurboHD jest początkiem nowej ery dla rynku CCTV: Transmisja sygnału wizyjnego HD po kablu koncentrycznym i zapewnienie kompatybilności Tribrid – ta rewolucyjna technologia reprezentuje rzeczywisty przełom w ewolucji transmisji analogowej.

monitoring ip

Kluczowe cechy:

  • Pełna rozdzielczość HD 720p / 1080p
  • Przesył obrazu w czasie rzeczywistym
  • Transmisja sygnału HD do 500m
  • Wykorzystanie standardowych kabli koncentrycznych
  • Rejestratory TURBO HD mogą przetwarzać sygnały wideo z kamer analogowych, HDTVI oraz megapikselowych kamer IP
  • Ceny niższe od technologii IP

Monitoring Turbo HD to rozwinięcie tradycyjnego monitoringu analogowego opartego o Technologię HD-TVI (Turbo HD; High Definition Transport Video Interface) – stworzona niedawno, działająca wciąż na kablach koncentrycznych. Oferuje rozdzielczości dochodzące nawet do 1080p, bardzo dużą odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, niskie opóźnienia spowodowane odległością i dekodowaniem sygnału (video nie jest skompresowane). Jest kompatybilna wstecznie z technologią analogową, migracja ze starszych systemów ogranicza się do wymiany sprzętów końcowych, bez potrzeby przebudowywania instalacji. W łatwy sposób możemy po kolei wymieniać elementy istniejącej instalacji zaczynając od rejestratora, na kamerach kończąc. Na tle technologii opierających się na kablu koncentrycznym, obraz w technologii HD-TVI wygląda najbardziej naturalnie, najlepiej oddaje kolory oraz detale i posiada najwyższy kontrast (wyraźnie widoczne przy nagłych i ostrych zmianach kolorów).

Używamy plików cookies,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.