UFD-200

UFD-200

Urządzenie filtrowentylacyjne może pracować w dwóch trybach: wentylacji czystej oraz w trybie filtrowentylacji dostarczając do uszczelnionego pomieszczenia oczyszczone powietrze (przy zastosowaniu odpowiedniego filtropochłaniacza) oraz wytwarza nadciśnienie wewnątrz pomieszczenia w celu zabezpieczenia przed przedostaniem się do wnętrza skażonego powietrza.

Urządzenie filtrowentylacyjne po podłączeniu do wybranego filtropochłaniacza oczyszcza powietrze z następujących środków:

  • pyłów radioaktywnych i neutralnych

  • dymów napastliwych i neutralnych

  • aerozoli, par i gazów bojowych, środków trujących oraz środków biologicznych

Zalecane nadciśnienie w pomieszczeniu mieści się pomiędzy 100 Pa – 300 Pa, przy zalecanej wydajności powietrza oczyszczonego 20m3 na osobę.

Urządzenie filtrowentylacyjne UFD-200 przeznaczone jest do montażu na zewnątrz i wewnątrz uszczelnionych kontenerów, kabin maszyn budowlanych i pojazdach specjalnych.

UFD-200 może być montowane w pozycji poziomej jak również w pozycji pionowej.

Urządzenie filtrowentylacyjne UFD-200 spełnia wymagania zawarte w Normie Obronnej NO-42-A213:2011.

Firma Eko-Moto Sp. z o. o. istnieje na rynku polskim od 2000 roku. W tym czasie zdobyła silną pozycję jako dostawca systemów specjalistycznych dla pojazdów użytkowych, cywilnych oraz o przeznaczeniu militarnym.

Wysoką jakość i najwyższe standardy gwarantują posiadane przez naszą firmę certyfikaty. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 zgodny z Wewnętrznym Systemem Kontroli WSK. W roku 2006 otrzymaliśmy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Krajowej – NCAGE: 1306H

Używamy plików cookies,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.